NARUTO
Best Forum Of Naruto!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
NARUTO | Reguli | Inregistrare | Login

POZE NARUTO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ro_xy20 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
24 - 45 ani
NARUTO / Naruto Uzumaki / Ce va place cel mai mult la Naruto? Moderat de Blind Love
Autor
Mesaj Pagini: 1
Sunshine
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12692
Ce va place cel mai mult la Naruto?

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
Sunshine
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12692
Well...raspund eu prima:
E motivat,increzator shi stie sa-si traiasca viata!!Mai trebuie adaugat ceva?Personajul perfect!!!A sa nu uit:Isi iubeste prietenii shi pune binele celorlalti pe primul loc!!!Shi cu asta gata:PERFECTION!!!    


_______________________________________



pus acum 16 ani
   
NaRuTtO<3
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
imi plce la naruto ka este un baiat simplu si vrea sa o cucereasca pe fata pe kare o iubeste ....[sakura]din fericire ptr noi nu ramane ku ea,este foarte amuzant.puternik [la fel ka sasuke]:X:X:X:foarte sexy:X:X..............invingator:X:X

pus acum 16 ani
   
I'm emo
Membru nou

Din: Orashul lui Moa :P
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 23
mie mi se pare un pesonaj  energic,curajos,amuzant si increzator in propriile forte

_______________________________________
iubirea doare....dar doare si mai tare cand nu o ai
asa ca pretuieste fiecare clipa traita alaturi de persoana iubita

singuratatea...singuratatea este un dar pe care nu il poti impartasi cu nimeni

iubeste cand trebuie sa iubesti

fii emotional cand trebuie sa fii emo

pretuieste'ti viata si fiecare moment al vietii tale sau mori...dar nu muri singur...ci alaturi de persoana iubita

iubeste si vei i iubit


pus acum 15 ani
   
ღNarutoღ
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 14
e super si pe interior si pe exterior    personajul ideal 

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
EmoGirl14
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2
Pai Sare Mereu In Ajutor ...Sunt O Gramada Daca As Sta Sa Enumar Mi-ar  Lua 3 Ore  

pus acum 15 ani
   
Hakusho
Membru nou

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 9
Paii: E frum,sweet,mereu ajuta,energic,amuzant,curajos,etc,

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la