NARUTO
Best Forum Of Naruto!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
NARUTO | Reguli | Inregistrare | Login

POZE NARUTO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Sophya
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 54 ani
NARUTO / Prezentare / »Prezenta«  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Sunshine
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12692
Aici va puteti descrie!!!

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
I'm emo
Membru nou

Din: Orashul lui Moa :P
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 23
Hello
I'm Demia.
Am 12 ani si sunt din cluj si imi place la nebunie acest forum
Felicitari Sunshine


_______________________________________
iubirea doare....dar doare si mai tare cand nu o ai
asa ca pretuieste fiecare clipa traita alaturi de persoana iubita

singuratatea...singuratatea este un dar pe care nu il poti impartasi cu nimeni

iubeste cand trebuie sa iubesti

fii emotional cand trebuie sa fii emo

pretuieste'ti viata si fiecare moment al vietii tale sau mori...dar nu muri singur...ci alaturi de persoana iubita

iubeste si vei i iubit


pus acum 15 ani
   
Sunshine
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12692

I'm emo a scris:

Hello
I'm Demia.
Am 12 ani si sunt din cluj si imi place la nebunie acest forum
Felicitari Sunshine

Esti bine venita,pustoaico!


_______________________________________



pus acum 15 ani
   
I'm emo
Membru nou

Din: Orashul lui Moa :P
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 23
multumesc...heiiiiiii      
nu's mica...aproape
am 12 ani dar arat ca o fata de 16 plus ca is rebela ca una de 15 dar ms de welcom      


_______________________________________
iubirea doare....dar doare si mai tare cand nu o ai
asa ca pretuieste fiecare clipa traita alaturi de persoana iubita

singuratatea...singuratatea este un dar pe care nu il poti impartasi cu nimeni

iubeste cand trebuie sa iubesti

fii emotional cand trebuie sa fii emo

pretuieste'ti viata si fiecare moment al vietii tale sau mori...dar nu muri singur...ci alaturi de persoana iubita

iubeste si vei i iubit


pus acum 15 ani
   
Sunshine
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12692

I'm emo a scris:

multumesc...heiiiiiii      
nu's mica...aproape
am 12 ani dar arat ca o fata de 16 plus ca is rebela ca una de 15 dar ms de welcom      


Npc!   


_______________________________________



pus acum 15 ani
   
ღNarutoღ
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 14
Hey salut... sunt Daniela , am 14 ani si sunt din alba ... si imi place acest anime si forumul de asemenea ... sper sa ne intelegem si sa ne distram cat mai bine 

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Sunshine
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12692

ღNarutoღ a scris:

Hey salut... sunt Daniela , am 14 ani si sunt din alba ... si imi place acest anime si forumul de asemenea ... sper sa ne intelegem si sa ne distram cat mai bine 

Deasemenea!


_______________________________________



pus acum 15 ani
   
HotGirlInTheRoom
Vizitator



Hey....
    Sunt Ana, am 13 ani si sunt din Iasi ....Amy, felicitari pentru forum si mersi ca mai invitat pe el
                                                                XOXO
                                                                        Annie


pus acum 15 ani
   
Sunshine
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12692

HotGirlInTheRoom a scris:

Hey....
    Sunt Ana, am 13 ani si sunt din Iasi ....Amy, felicitari pentru forum si mersi ca mai invitat pe el
                                                                XOXO
                                                                        Annie

Luv u!!!  


_______________________________________



pus acum 15 ani
   
ღNarutoღ
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 14
Welcome 

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Blind Love
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 63
Mi-am dat seama ca eu nu m-am prezentat!

Deci...ma cheama Alice!Sunt din Iasi.Imi place sa vorbesc despre mine (mda...ma gandesc uneori numai la mine insa tin foarte mult la prietenii mei),par dura insa sa stiti ca sunt foarte sensibila si usor de jignit.Urasc sa plang defata cu ceilalti, defapt urasc sa plang in general datorita faptului ca...consider ca lacrimile nu merita varsate decat pentru ranile sufletului! Sunt prea tupeista si din cauza asta prietenii ma pun pe mine sa fac lucrurile nebunesti (nu-i asa Ana?).
Pentru mai multe detalii ii deajuns sa postati intrebarea!

-----
Cu sinceritate Blind Love


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Annie24
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31
Buna ....
Sunt Ana-Maria,am 13 si imi doresc sa ne inprietenim....
Felicitari pentru forum


pus acum 15 ani
   
Blind Love
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 63

Annie24 a scris:

Buna ....
Sunt Ana-Maria,am 13 si imi doresc sa ne inprietenim....
Felicitari pentru forum


Welcome! ^^


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
kulkittselly
Membru nou

Din: cuconesti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 42
eu sunt nastea!!!!!
am 13 ani!!
imi place mult forumul tau!!!
e SUPERBB!!!!

BRAVVOO!!!                


_______________________________________
Dont lose your hope.. hes there.. somethere



pus acum 15 ani
   
Sunshine
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12692

kulkittselly a scris:

eu sunt nastea!!!!!
am 13 ani!!
imi place mult forumul tau!!!
e SUPERBB!!!!

BRAVVOO!!!                

Msss. mooooolt!!!!!!!


_______________________________________



pus acum 15 ani
   
Annie24
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31

kulkittselly a scris:

eu sunt nastea!!!!!
am 13 ani!!
imi place mult forumul tau!!!
e SUPERBB!!!!

BRAVVOO!!!                

Bun Venit!!!


pus acum 15 ani
   
TenTen_Love_Neji
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 11
eu sunt isabela si am 14 ani si ma bucur ca am venit pe forumul tau

pus acum 15 ani
   
Sunshine
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12692

TenTen_Love_Neji a scris:

eu sunt isabela si am 14 ani si ma bucur ca am venit pe forumul tau

Bine ai venit!


_______________________________________



pus acum 15 ani
   
EmoGirl14
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2
Buna
Sunt Ioana ,am 14 Ani Si Vreau Sa Imi Fac Multi/e Prieteni/e
Si App SOoper Forumul

»prezenta« buna sunt ioana ,am ani vreau imi fac multi/e app sooper forumul

23.5KB


pus acum 15 ani
   
Sunshine
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12692

EmoGirl14 a scris:

Buna
Sunt Ioana ,am 14 Ani Si Vreau Sa Imi Fac Multi/e Prieteni/e
Si App SOoper Forumul


Bine ai venit!^-^
Mersi de aprecieri!


_______________________________________



pus acum 15 ani
   
Hakusho
Membru nou

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 9
Buna!Numele meu e Hakusho,am 11 ani si imi plashe Naruto

pus acum 14 ani
   
sakura chan
Membru nou

Din: Tokyo
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7
Buna eu sun Sachiyo sau Sakura, cum vreti sa imi spuneti. Iubesc anime-ul Naruto, Japonia si rock-ul. Am 15 ani si daca mai vreti sa aflati ceva despre mine, intrebati okey?

_______________________________________
Chase your dreams!!!


pus acum 13 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la