NARUTO
Best Forum Of Naruto!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
NARUTO | Reguli | Inregistrare | Login

POZE NARUTO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ioana24 pe Simpatie
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 43 ani
NARUTO / Naruto Uzumaki / Parerea ta despre Naruto Moderat de Blind Love
Autor
Mesaj Pagini: 1
Sunshine
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12692
Puteti sa spuneti ce credeti Naruto.

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
NaRuTtO<3
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
baiatu perfact...cred ka glumesti)))   [b]

pus acum 16 ani
   
NaRuTtO<3
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
e cel mai tare baiat!!!cool mega super ffrumos are un corp ....[stiti voi..imi ia 2 ore sa termin]e cel mai destept shi puternik:X:X:X:X:X:X:X::il iubesc e baiatu cel mai perfect din lume ce de pe planeta:X:X:X:::X  

pus acum 16 ani
   
I'm emo
Membru nou

Din: Orashul lui Moa :P
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 23
lume cu planeta ii tot una ;; )
este curajos,nu da inapoi,isi iubeste pritenii si s'ar da si viata pentru ei
are un trecut nefericit si...ce sa mai spun?
nush....cred ca este uimitor
sfarsit


_______________________________________
iubirea doare....dar doare si mai tare cand nu o ai
asa ca pretuieste fiecare clipa traita alaturi de persoana iubita

singuratatea...singuratatea este un dar pe care nu il poti impartasi cu nimeni

iubeste cand trebuie sa iubesti

fii emotional cand trebuie sa fii emo

pretuieste'ti viata si fiecare moment al vietii tale sau mori...dar nu muri singur...ci alaturi de persoana iubita

iubeste si vei i iubit


pus acum 15 ani
   
ღNarutoღ
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 14
e un baiat special ... e super,puternic,de incredere ....nu gasesc cuvinte e cel mai tare ! 

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Blind Love
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 63
Seamana cu me!!!
Pai ii hiperenergic (Georgiana stie de ce seamana cu mine  ),Ii frumos (ink o calitate),destept(deja mai avem una),isi apara persoanele dragi (rawr,doar dak nu se pun cu mine) si...cam atate calitati am eu in comun cu naruto (cred)....ba nu!
Amandoi avem un vis foarte greu de reusit si...mai este una amandoi vrem sa fim in centrul atentiei sau sai facem pe ceilalti sa rade.Nah suntem amuzanti nai cei face si...mereu vrem sa dovedim tot ce stim noi mai bine.
Cam atat seman cu el!
Acuma vorbind despre el...ba nu tot despre mine.Okey,okey...despre el.
Deci are multe calitati si as vrea sa fie uby meu 


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Hakusho
Membru nou

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 9
E special.Frumos,sweet,curajos,etc.

pus acum 14 ani
   
sakura chan
Membru nou

Din: Tokyo
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7
Este prietenul care mi la-s fi dorit intotdeauna. Imi place foarte de el, este soooper chiar nu am cuvinte sa il descriu cum este. Este o persoana magnifica.

_______________________________________
Chase your dreams!!!


pus acum 13 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la